В Селятинській територіальній громаді проведено турнір з міні-футболу

Дата: 07.05.2021 16:00

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ТГ на 2021 рік, з метою популяризації здорового життя, розвитку фізкультури та спорту ОТГ в середу, 05 травня  2021 року, на базі  КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед аматорських команд ТГ.

Участь в  турнірі взяли чотири команд: ФК «Плоска», ФК «Ветерани»,        ФК «Шепіт» та ФК «Галицівіка».

Всі команди показали гарну, змістовну гру, хорошу фізичну підготовку та велике бажання перемогти. Але як і у любому виді спорту є переможці та переможені.

В напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборола команда ФК «Плоска», друге місце посіла команда ФК  «Шепіт» та трете місце команда ФК «Ветерани».

Команди були нагороджені почесними грамотами.