Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті Томюк Івана Івановича - депутата Селятинської сільської ради

Дата: 01.07.2021 07:20

Фото без описуСелятинська сільська рада, її виконавчий комітет, сільський голова Валерій Полянчук, секретар ради Сергій Гайдеєв та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким та колегам з приводу смерті Івана Івановича Томюка.

Іван Іванович був одним з найактивніших депутатів Селятинської сільської ради, виборчий округ №2, лісником Плосківського лісництва ДП «Путильське лісове господарство».

Звістка про раптову смерть Івана Івановича на 39 році життя сколихнула всю Селятинську громаду.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлий, добрий спомин завжди житиме в серцях усіх, хто знав, любив та поважав.

Тож нехай добрий, світлий спомин про покійного Івана Івановича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Хай його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна йому пам’ять!