Огляд готовності закладів освіти Селятинської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року

Дата: 16.08.2021 10:04

Відповідно до розпорядження голови Селятинської сільської ради від 23.07.2021 №99-ОД «Про підготовку закладів освіти Селятинської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період»,  з метою належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів  освіти  територіальної громади, підтримання безпеки санітарного стану та забезпечення здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу 12 серпня 2021 року здійснено огляд готовності закладів освіти за участі представників Селятинської сільської ради, Путильського управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області, Вижницького РВ ГУДСНС України в Чернівецькій області, Вижницької міжрайонної філії ДУ ЧОКПХ МОЗ України.

Робоча комісія в складі Полянчука В.К., голови комісії, голова Селятинської сільської ради,  Косаря Р.Д., заступника голови комісії, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, членів комісії         Бевз П.І. фахівця І категорії державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путильського управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області, Андрюк О.С., провідного інспектора Вижницького РВ ГУДСНС України в Чернівецькій області, Самотіщука М.Д. санітарного фельдшера Вижницької міжрайонної філії ДУ ЧОКПХ МОЗ України, Політанського А.О. провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту, обстежила приміщення закладів освіти, результати яких  відобразила в актах перевірки  готовності закладів освіти до 2021/2022 навчального року.