Відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 25.08.2021 16:49
Кількість переглядів: 982

Фото без опису22 серпня 2021 року на базі спортивного майданчика Плосківського лісництва до 30-тої річниці незалежності України проведено турнір з міні-футболу серед чоловічих команд Селятинської ТГ.

В змаганнях брали участь 5 команд. Турнір проводився з метою пропаганди здорового способу життя та організації змістовного дозвілля.

Матчі запам’яталися цікавою напруженою боротьбою. Гравці команд показали майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Перше місце виборола команда «Плоска», команда  «Шепіт» зайняла друге місце. Третє місце посіла команда «Дракони».

Команди-переможці та призери змагань отримали кубок, грамоти та пам’ятні медалі.

Висловлюємо подяку командам за участь та окрему подяку за спонсорську допомогу в організації даного турніру старості села Плоска Галині Лісці.