Проведено освітянську конференцію

Дата: 01.09.2021 10:13

Фото без описуТрадиційно кожен навчальний рік починається з інструктивно-методичних нарад педагогічних працівників та серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

30  серпня  2021 року в актовій залі Селятинського закладу загальної середньої освіти ім. О.Зайця відбулася серпнева конференція працівників освіти Селятинської сільської ради з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2020/2021 навчальному році та завдання на 2021/2022 навчальний рік».

У заході взяли участь: Селятинський сільський голова Полянчук В.К., заступник сільського голови Бойчак А.О., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради Косар Р.Д., староста Плосківського старостинського округу Селятинської сільської ради Ліска Г.В., керівники закладів освіти ТГ, їх заступники та педагогічні працівники.

Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ТГ, проаналізував розвиток за минулий навчальний рік, сердечно подякували колегам за натхненну працю, якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року,  окреслив нові горизонти розвитку освіти ТГ.

З доповіддю в дистанційному режимі «Освіта 30: траєкторія якості» виступила заступник начальника відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Черкез Інна Богданівна.

З вітальним словом виступили: Селятинський сільський голова         Полянчук В.К., заступник сільського голови Бойчак А.О., староста Плосківського старостинського округу Селятинської сільської ради Ліска Г.В.

Педагогів нагороджено грамотами за високі результати роботи в 2020/2021 навчальному році.