Придбано новий шкільний автобус

Дата: 07.10.2021 09:30

Фото без описуЧергова приємна новина надійшла для учнів та вчителів Галицівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Селятинської територіальної громади. З метою забезпечення комфортного підвозу дітей було придбано новий шкільний автобус вартістю 1 млн.569 тисяч 999 гривень. Кошти на придбання автобуса були виділені з державного та місцевого бюджетів (500 тисяч грн.).

Ключі від шкільного автобуса голові громади Валерію Полянчуку 01.10.2021 року вручила заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.
Новий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови щоб комфортабельно дістатися до  навчального закладу для отримання знань.

Виконавчий апарат Селятинської сільської ради висловлює щиру подяку Чернівецькій обласній державній  адміністрації та Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА за сприяння у вирішенні даного питання.