Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на об’єктах комунальної власності Селятинської сільської ради

Дата: 12.10.2021 12:01

СЕЛЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

“11” жовтня 2021року                                                       №143-ОД

Про початок опалювального сезону

2021-2022 років на об’єктах комунальної

власності Селятинської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 (із змінами) «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,   на  виконання   розпорядження  облдержадміністрації  від 06.10.2021 року №1107-р «Про  прийняття рішення щодо початку опалювального сезону 2021-2022 років у населених пунктах області»  та розпорядження  райдержадміністрації  від 06.10.2021 року №182 «Про  прийняття рішення щодо початку опалювального сезону 2021-2022 років в населених пунктах Вижницького району»,   з  метою  забезпечення  сталого  проходження  опалювального  сезону  2021/2022  років:

1. Розпочати опалювальний сезон у ЗДО, ЗЗСО, КНП «Селятинська АЗПСМ» Селятинської сільської ради з 15.10.2021 року.
  2. Розпочати опалювальний сезон для всіх інших установ Селятинської сільської ради з 18.10.2021 року:
  • заклади культури;
  • КУ «Центр соціальних послуг»;
  • КП «Господар громади»;
  • старостинські округи.
  1. Директорам ЗДО,  ЗЗСО та  установ комунальної власності  Селятинської сільської ради:
    1. Прийняти  на  роботу  сезонних  машиністів (кочегарів) котелень  відповідно п.1 та п.2.
    2. Оформити  в  котельнях  необхідну  документацію, створити  умови  та  забезпечити  дотримання  правил  техніки  безпеки, ознайомити  з  інструктажем  по  техніці  безпеки   персонал  котелень.
    3. Затвердити  графіки  роботи  та  режим  чергування  машиністів (кочегарів)  котелень.
    4. Забезпечити  дотримання  правил  пожежної  безпеки під  час опалювального  сезону згідно  з  чинним  законодавством, вести  роботу  по  економному  та раціональному  використанню  палива  і  електроенергії.
    5. Своєчасно  повідомляти  сільську  раду  про  всі випадки  недотримання  теплового  режиму.
  2. Секретарю  сільської ради  Сергію ГАЙДЕЄВУ довести  зміст розпорядження  до громадськості  сільської  ради  через  офіційний  Селятинської  сільської  ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника  сільського голови   Андрія БОЙЧАКА.

Сільський голова                                       Валерій ПОЛЯНЧУК