Відвідали осіб з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 16:09

Фото без описуЗ метою виявлення турботи та милосердя до людей з обмеженими можливостями відділом соціального захисту населення Селятинської сільської ради та старостами Плосківського та Шепітського старостинського округів  03 грудня 2021 року в  Міжнародний день людей з інвалідністю здійснено відвідування даних людей. Працівники відділу, старости сіл завітали до них з подарунками, які надали наші підприємці громади, а зокрема:

с.Руська: Тимофійчук Михайло Михайлович, Кошман Василь Васильович;

с.Галицівка: Маршавка Євдокія Василівна, Ротар Марія Юріївна;

с.Селятин: Карпицький Лев Олександрович магазин "Рома 17", Горбан Василь Михайлович, Данилащук Лук'ян Михайлович, Воронський Юрій Леонідович, Яворська євдокія Григорівна, Григоряк Мар'яна Вікторівна, Пінтюк Дмитро Миколайович, Юрнюк Дмитро Іванович;

с.Плоска: Ревуцький Олександр Григорович, Чевюк Катерина Петрівна, Кимович Інна Василівна, Єремійчук Василина Михайлівна, Лейба Олена Петрівна, Чучко Христина, Путря Інна Леонідівна;

с.Шепіт: Кефа Павло Ілліч, Цега Анатолій Михайлович, Вотінов Олександр Якович, Бойчук Валентина Дмитрівна.

Селятинська сільська рада дякує від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаємо процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя! Щиро, від щирого серця, дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну.

А працівники відділу  й надалі перейматимуться їхньою долею та допожуть вирішити щоденні проблеми.