Конкурс на створення офіційної символіки Селятинської сільської територіальної громади

Дата: 28.12.2021 13:45

Фото без описуЗ метою збереження історичної та культурної спадщини сіл, що увійшли до складу Селятинської територіальної громади: Лустун, Плоска, Селятин, Галицівка, Руська, Шепіт, Андреківське, Верхній Яловець, Нижній Яловець, Сарата, утвердження звичаїв та традицій українського народу, патріотичного виховання молоді за принципом ціннісного ставлення до рідного краю, керуючись статтями 22, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Селятинська сільська рада рішенням ІІ пленарного засідання XVI сесії  VІІІ скликання від 23.12.2021 №640-16/21 оголошує конкурс на створення офіційної символіки: герба та прапора Селятинської сільської територіальної громади.

1. Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 20.01.2022 року по

20.02.2022 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 21.02.2022 року по 22.02.2022 року;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 01.03. 2022 року;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 30.03.2022 року;

5 етап – затвердження Селятинської сільською  радою офіційної символіки Селятинської сільської територіальної громади  – квітень 2022 року.

???????Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Селятинської сільської ради на адресу:  вул. Українська, 2,  с. Селятин, Вижницький  район, Чернівецька область, 59131.

???????Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку selyatynska_village_council@ukr.net з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор територіальної громади».

???????Переможець у конкурсі на кращий герб і прапор територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 1000 (одна тисяча) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Положення про конкурс

Заява