Творіть добро, і вам воздасться

Дата: 22.04.2022 15:40

Фото без описуУ народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші меценати.

Напередодні найсвітлішого та найулюбленішого свята всіх християн –ВЕЛИКОДНЯ  найбільш вразливіші соціальні категорії населення  Селятинської громади, які дійсно потребують допомоги отримали продуктові пакети та смачні пасочки.

Ми щиро вдячні їм за матеріальну підтримку, за справжню жертовність і благодійність.

Окремі слова вдячності висловлюємо народному депутату Максиму Валентиновичу Заремському за придбані 200 смачних пасочок. За постійну турботу про людей, за допомогу у розвитку нашої громади.

Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння і допомогу, а також шлемо їм найтепліші вітання з Великоднем. Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів і від щирого серця бажаємо Вам:

Свяченого яєчка, доброї паски

І сонця окрайчика – з Божої ласки,

У мирі та щасті, добрі та любові

Святкувати Великдень в родинному колі

Нехай у кожній оселі злагода панує,

А в Україні настануть МИР і СПОКІЙ!