Вітаємо з Днем народження

Дата: 26.05.2022 07:30

Сьогодні, 26 травня, святкує свій день народження  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради Косар Роман Дмитрович.

Шановний Романе Дмитровичу!

Прийміть наші найщиріші побажання! 35 років - дивовижний вік для чоловіка, коли вже багато чого домігся, але стільки цікавого і захоплюючого чекає попереду. Бажаємо кар'єрних досягнень, сімейного затишку, люблячої дружини і слухняних діток. Фінансового благополуччя, міцного здоров'я, сил і бажання рухатися вперед, до нових відкриттів. Нехай всі мрії, навіть найнеймовірніші, обов'язково збуваються. Живіть тут і зараз, отримуйте радість від кожної прожитого хвилини, насолоджуйся сонцем, вітром, небом, дитячим сміхом. Успіхів Вам у всьому, благополуччя, щастя.

З днем народження!

З повагою виконавчий комітет Селятинської сільської ради