До уваги жителів Шепітського старостинського округу

Дата: 05.07.2022 10:28

Фото без опису

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту "Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-01 Чернівці -Вашківці-Путила- контрольно-пропускний пункт "Руська" з з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Шепіт" на ділянці км 0+000 км 10+262 (під'їзд до КПП "Шепіт"), Чернівецька область"

Громадські слухання відбудуться 07 липня 2022 року о 11 30 годині в адмінприміщенні Шепітського старостинського округу Селятинської сільської ради за адресою : 59133 с.Шепіт вул.Головна,60 Вижницького району Чернівецької області.

Громадські слухання відбудуться за участю представників Чернівецької обласної ради, Службиавтомобільних доріг у Чернівецькій області, проектантів відповідальних за даний проект.

Запрошуємо долучитись місцевих жителів с.Шепіт, депутатів в/о №7