Продовжуємо роботу щодо направлення застрахованих осіб на лікування в санаторно-курортних закладах

Дата: 14.07.2022 10:39

Медична реабілітація допомагає якнайшвидше відновити здоров'я та працездатність людини, зменшити показник первинної інвалідності, а отже скоротити терміни тимчасової непрацездатності.  Саме тому, застраховані особи можуть отримати послуги з реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах, витрати на які  100 % фінансуються Фондом соціального страхування України.

Кожна застрахована особа (за яку роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок або яка сплачує самостійно) у разі перенесеного захворювання або травми може скористатися своїм правом на реабілітацію відповідно до профілю захворювання:

• нейрореабілітація: підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм;

• м’язово-скелетна реабілітація: підгострий період ортопедичних, травматологічних операцій, ревматологічних захворювань, опіків;

• кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда, стан після пролікованої стенокардії, після операцій на серці; підгострий період захворювань легень, цукровий діабет;

• медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації, розлади, пов’язані зі споживанням їжі, розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія;

• реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після операцій на органах зору;

• реабілітація при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність;

• інша (соматична) реабілітація: підгострий період після операцій на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.

Додатково нагадуємо, що потерпілі від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, яким встановлено інвалідність та визначено таку потребу МСЕК, також мають можливість отримати санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Консультацію з питань реабілітаційного та санаторно-курортного лікування можна отримати за одним із номерів телефонів Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області: м.Вижниця (230) 2-22-52; смт.Путила                   (238) 2-17-77.

В.о.начальника Вижницького відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

в Чернівецькій області                                                                          І.Тимик