Огляд готовності закладів освіти Селятинської сільської ради до нового 2022/2023 навчального року

Дата: 18.08.2022 11:07

Фото без описуЩороку у серпні керівництвом громади проводиться обстеження закладів дошкільної та загальної середньої освіти на предмет готовності до нового навчального року. Розуміння готовності до освітнього процесу сьогодні зовсім інше. Два роки заклади освіти переживали онлайн-навчання через пандемію, наразі маємо черговий виклик — пов'язаний із повномасштабним вторгненням окупантів на територію України. Оскільки заклади освіти Селятинської територіальної громади повинні відповідати новим вимогам (обов’язкова наявність в них укриттів), проводяться заходи щодо посилення безпеки дітей та педагогічних колективів.

Тож з метою визначення готовності освітніх закладів громади до нового навчального року 17 серпня  2022 року робоча комісія в складі Полянчука В.К., голови комісії, голова Селятинської сільської ради, Косаря Р.Д., заступника голови комісії, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, членів комісії Гайдеєва С.Г. секретаря ради, Циганюка П.Г. начальника Путильського управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області,  Самотіщука М.Д. санітарного фельдшера Вижницької міжрайонної філії ДУ ЧОКПХ МОЗ України, Буняка О.С. провідного фахівця Вижницького РВ ГУДСНС України  в Чернівецькій області, Поляк І.А. інспектора ЮПСП Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій області.

Під час об’їзду особлива увага приділялася укриттям та захисним спорудам цивільного захисту, приведення приміщень до вимог чинного законодавства. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, кабінети НУШ, навчальні кабінети, приміщення і території закладів. Також, перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду (системи опалення, запаси  дров).

Проте до початку нового навчального року необхідно ще вирішити певні проблеми, усунути недоліки, в окремих закладах  завершити відповідні роботи.

За результатами огляду буде складено акти перевірки готовності  закладів освіти до роботи в новому навчальному році.