З Днем незалежності України

Дата: 24.08.2022 14:20

Фото без описуШановні жителі та гості громади!

Виконавчий комітет Селятинської сільської ради щиро вітає всіх з Днем незалежності України!

Цього року для нас він особливо важливий. Через повномасштабне вторгнення, поняття незалежності змінилось для багатьох.

Ми відстоюємо не лише цілком матеріальні, видимі речі, об’єкти і т.п., а й певну систему цінностей: власну ідентичність, мову, культуру, історичну пам’ять. Але незалежність не тільки в цьому. Незалежність – це перш за все внутрішній стан людини. Розуміння, що ти живеш в своїй країні, навколо тебе свої люди, ти з дитинства звик до своє мови і ти сам робиш вибір в будь чому і несеш за нього відповідальність.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах. Зичемо вам міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, МИРУ та ДОБРА в кожній оселі.

Слава Україні!

Героям слава!

Також  напередодні свята в громаду завітав  першийзаступник начальника Вижницької районної військової адміністрації - Федорощак Микола Миколайович. Разом з відділом соціального захисту населення Селятинської сільської ради відвідали сім'ї загиблих воїнів АТО та вручили продуктові набори.