Вітаємо з Днем народження Добродійчука Юрія Миколайовича

Дата: 15.02.2023 07:05

Фото без описуСьогодні, 15 лютого, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №8 Добродійчук Юрій Миколайович.

Шановний Юрію  Миколайовичу!

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров’я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, Божої благодаті, мирного неба, духовної стійкості, надії, віри у світле майбатнє та скорішої Перемоги!

З повагою сільський голова Валерій ПОЛЯНЧУК,

секретар ради  Сергій ГАЙДЕЄВ,

виконавчий комітет та депутатський корпус

Селятинської сільської ради