Сумна звістка

Дата: 08.05.2023 09:52

Фото без описуНевимовний біль охоплює  серце кожного  мешканця Селятинської територіальної громади.    Загинув ще один Герой,  патріот, захисник  та воїн Микола Костянтинович Моцко, 12.05.1995 року народження із села Андреківське.

05.05.2023 року загинув від поранень, отриманих внаслідок мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання в м. Бахмут Донецької області.

З   перших днів війни Микола  мужньо і сміливо  боронив   рідну землю, рідну домівку,  кожного з нас…

Селятинська  територіальна громада  щиро співчуває  дружині, доньці, рідним і близьким  загиблого воїна. Доземно  вклоняємося  нашому воїну – захиснику.

Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль гіркої втрати!

Ми завжди  будемо  пам'ятати  і шанувати подвиг  наших земляків, які поклали життя,   захищаючи   територіальну цілісність  та суверенітет  нашої держави.

Вічна Слава Герою!  Герої не вмирають!

Про дату і час   прощання з  Героєм буде повідомлено додатково.