Увага! Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 25.05.2023 09:22

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  26 травня 2023 року на офіційному сайті Селятинської сільської територіальної громади в розділі "Регуляторна діяльність"   буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Селятинської сільської територіальної громади»,  з аналізом регуляторного впливу.

Протягом одного місяця з 26 травня 2023 року по 24червня 2023 року Селятинська сільська рада буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: вул. Українська, 2 , с.Селятин, Вижницький район, Чернівецька область, 59131, е-mail:

selyatynska_village_council@ukr.net