Привітання з Днем знань та початком нового навчального року

Дата: 01.09.2023 07:09

Шановні освітяни, школярі та батьки наших учнів!

Від імені  виконавчого комітету та депутатського корпусу Селятинської сільської ради вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це свято стосується кожної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти, щоб досягти високої мети в житті.

Сьогодні починається нелегкий 2023-2024 навчальний рік, який зіпсувала повномасштабна війна. На жаль, війна вносить зміни у налагоджений освітній процес, ламає наші плани та задуми… Заклади освіти Селятинської сільської територіальної громади активно підготувалися до 1 вересня і на чільному місці – безпека дітей та педагогів.
Адміністрації ЗЗСО та ЗДО створили належні умови для очного навчання. Дякуємо усім і кожному, хто вчинками і згуртованістю у надскладні часи долучився до освітнього фронту і гідно його тримає.
Наші маленькі українці!
Нехай здобуті знання стануть міцним фундаментом, а життєвий шлях буде цікавим та повним успіхів у добрих справах!
Нехай у Вашому житті завжди буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Ніколи не втрачайте прагнення до пізнання і мудрості! Усім у новому навчальному році вдалого старту з вірою в Перемогу! Слава Україні!

З повагою сільський голова Валерій ПОЛЯНЧУК