Фінансова допомога за утримання поголів’я баранів, вівцематок та ярок старше одного року

Дата: 19.09.2023 15:30

Фото без описуДо уваги жителів громади!

Для отримання дотації на поголів'я баранів, вівцематок, та ярок старше одного року потрібно подати документи в Селятинську сільську  раду не пізніше 30 вересня 2023 року, а в наступні роки до 01 вересня.

документів для фізичних осіб

з метою отримання фінансової допомоги за утримання поголів’я баранів, вівцематок та ярок старше одного року (від 10 і більше голів)

Для отримання коштів з обласного бюджету власники тварин подають до 01 жовтня 2023 року, а в 2024-2027 роках – до 01 вересня відповідних років до сільської ради за місцем реєстрації такі документи:

1. Заявку на отримання фінансової підтримки за утримання/збереження поголів’я баранів, вівцематок та ярок старше одного року (заповнюється в сільській раді)
  2. Копію паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки, ІD-картки разом із витягом із реєстру територіальної громади
  3. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з державного реєстру фізичних осіб-платників податків або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган)
  4. Витяг з Єдиного державного реєстру тварин
  5. Реквізити міжнародного номера банківського рахунку
  6. Письмове зобов’язання про повернення до обласного бюджету в місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення фактів неправомірного отримання фінансової підтримки (заповнюється в сільській раді)
  7. Довідку органу місцевого самоврядування (довільної форми) щодо підтвердження наявності поголів’я баранів, вівцематок та ярок старше одного року на момент звернення (органи місцевого самоврядування можуть створювати робочі групи для обстеження домогосподарств на предмет утримання тварин) (видається в сільській раді)

документів для фізичних осіб-підприємців

2. Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань