Правила безпеки під час використання електрообігрівачів

Дата: 11.10.2023 16:09

У період похолодання зазвичай зростає кількість пожеж у помешканнях громадян, пов’язаних з використанням електрообігрівачів. Загорання може виникнути через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівачів або ж одночасне використання великої кількості електроприладів і обігрівачів, що може спричинити коротке замкнення електромережі та в подальшому пожежу.

Рятувальники Вижницького району наголошують: важливо пам’ятати про основні правила пожежної безпеки та постійно їх дотримуватись, щоб запобігти пожежі у власній оселі.

Також закликаємо, допоки є час, належно підготуватись до початку опалювального сезону — перевірити справність електрообігрівачів і пічного опалення.

Будь-якій пожежі легше запобігти, аніж пізніше її ліквідувати. Дбайте про свою безпеку, а в разі пожежі телефонуйте 101

Вижницький районний відділ Головного управління ДСНС України

у Чернівецькій області