Відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 07.11.2023 11:02
Кількість переглядів: 50

В неділю 5 листопада 2023 року на базі спортивного майданчика Селятинського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Зайця проведено турнір з міні-футболу (закриття сезону) серед чоловічих команд Селятинської ТГ.

Турнір проводився з метою пропаганди здорового способу життя та організації змістовного дозвілля. В змаганнях брали участь 4 команди. Матчі запам’яталися цікавою напруженою боротьбою. Гравці команд показали майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Перше місце виборола команда «Ветеран», команда  «Фенікс» зайняла друге місце. Третє місце посіла команда «Прикордонник».

Команди-переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами. Висловлюємо подяку всім командам за участь та бажаємо нових спортивних перемог.