Державна міграційна служба запустила англійську версію онлайн-сервісу перевірки недійсних документів

Дата: 27.11.2023 08:55

Простий та ефективний онлайн-сервіс із перевірки недійсних документів, який працює на сайті ДМС уже понад 6 років, користується чималою популярністю серед громадян. Зокрема, він уже став поширеним серед працівників банківських, страхових, нотаріальних та адвокатських установ, які можуть таким чином убезпечуватися від шахраїв, що використовують підроблені документи для облудних схем.

Так, в середньому за добу ми маємо понад 20 тисяч переглядів актуальних даних щодо дійсності документів.

Проте команда ДМС не зупиняється на досягнутому і розширює можливості цього сервісу. Тож відтепер для користувачів стала доступна й англійська версія перевірки недійсності документів. Зокрема, вона стане в пригоді працівникам міграційних служб, посольств та консульств іноземних держав.

Як українська, так і англійська версії онлайн-сервісу дозволяють перевірити наступні документи:

- паспорт громадянина України;

- паспорт громадянина України у формі картки;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-  тимчасове посвідчення громадянина України;

- посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

- дозвіл на постійне проживання;

- дозвіл на довгострокове перебування;

- посвідчення біженця;

- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

- проїзний документ особи, якій надано додатковий захист;

- проїзний документ дитини.

Скористатись англійською версією сервісу з перевірки недійсних документів можна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/en-home/e-services/en-docstate.html .

Управління ДМС  у Чернівецькій області