Про заборону реалізації (продажу, торгівлі) феєрверків, салютів і піротехнічних засобів (виробів) та обмеження проведення масових заходів під час різдвяних та новорічних свят на території Селятинської сільської територіальної громади

Дата: 11.12.2023 11:21

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

“11”грудня 2023 року                                                          №114-ОД

Про заборону реалізації (продажу, торгівлі)

феєрверків, салютів і піротехнічних засобів (виробів)

та обмеження проведення масових заходів під час

різдвяних та новорічних свят на території

Селятинської сільської територіальної громади

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів” від 11.04.2023 №3039-ІХ, Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64/2022, з метою уникнення створення небезпечних ситуацій для життя та здоров’я учасників і організаторів запланованих урочистих заходів:

1. Обмежити на територiї Селятинської сільської територiальної громади проведення масових заходів під час різдвяних та новорічних свят (розважальні заходи, концерти, шоу-програми, дискотеки, виступи професійних та аматорських колективів, ярмарки тощо, у тому числі й благодійні).
      2. Наголосити фізичним та юридичним особам, в тому числі суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-кільтурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, про діючу заборону реалізації та використання піротехнічних засобів на території Селятинської сільської територіальної громади.
      3. З метою охорони та належного забезпечення громадської безпеки на території Селятинської сільської територіальної громади під час різдвяних та новорічних свят офіцеру громади посилити заходи безпеки у громадських місцях.
      4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Валерій ПОЛЯНЧУК