Вітаємо з Днем народження Полянчука Валерія Кузьмович

Дата: 13.01.2024 06:17

Фото без описуСьогодні, 13 січня, на життєвому календарі сільського голови Селятинської територіальної громади – Валерія Кузьмовича Полянчука, заяснів ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ.

Шановний Валерію Кузьмовичу

У цей святковий день прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження та побажання міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях!

Дякуємо за плідну працю в органах місцевого самоврядування, професійність та людяність. Нехай Ваш життєвий і професійний досвід і надалі слугують задля розвитку Селятинської сільської територіальної громади,трудовий шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю та повагою родини, друзів, колег.  Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує світлу радість та надію! Миру, злагоди, добра та Перемоги!

З повагою та найкращими побажаннями колектив,

виконавчий комітет  та депутатський корпус

Селятинської сільської  ради