ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР УКЛАСТИ ДОГОВІР ЗАКУПІВЛЮ, УКЛАДЕНИЙ БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЗАКУПІВЕЛЬ

Дата: 31.01.2024 14:25

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Селятинська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: 59131, вул. Українська 2, с.Селятин, Вижницький район, Чернівецька область.

1.3. ідентифікаційний код замовника: 04417814

1.4.  категорія замовника: Органи місцевого самоврядування

2. Дата укладення та номер договору/документа (документів), що підтверджують придбання товару (товарів), робіт та послуги (послуг):  1 від 31 січня 2024 року

3. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) (для фізичної особи) постачальника товарів, виконавця робіт чи надавача послуг: ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»

4. Ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) постачальника товарів, виконавця робіт чи надавача послуг:  Код ЄДРПОУ 42102122

5. Місце знаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) постачальника товарів, виконавця робіт чи надавача послуг та номер телефону: 58001, вул. Пауля Целана 6, м.Чернівці Чернівецька область.

6. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальником на умовах універсальної послуги), код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля здійснюється щодо частин предмета закупівлі в цілому.

7. Кількість, місце та строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Обсягом закупівлі 63 837,1873 кВт/год, вул. Українська, 2 с. Селятин, Селятинська сільська рада, до 31.12.2024 року.

8. Ціна, зазначена в договорі про закупівлю/документі (документах), що підтверджує (підтверджують) придбання товару (товарів), робіт чи послуги (послуг), та строк виконання договору: 486 756 грн. 00 коп. (чотириста вісімдесят шість тисяч сімсот п'ятдесят шість гривень, 00 копійок) у тому числі ПДВ 81 126 грн. 00 коп. (вісімдесят одна тисяча сто двадцять шість гривень нуль копійок), згідно з Рішенням сесії  №310-33/23 від 20.12.2023 року.