Кого шукають роботодавці Чернівецької області та скільки платять

Дата: 06.03.2024 13:22

Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 600 вакансій. Найбільше пропозицій роботи є для бухгалтерів – 52 вакансії, для молодшого і середнього медперсоналу – 43, для слюсарів різних напрямів діяльності – 34.

Бухгалтерам пропонують заробітну плату від 7100 до 25000 грн,  середньому та молодшому медперсоналу – від 7100 до 14200 грн, слюсарям – від 7100 до 20000 грн.

Найбільша кількість вільних посад зосереджена у Чернівцях.

Також працедавці Чернівецької області шукають водіїв автотранспортних засобів, кухарів, адміністраторів, менеджерів, фармацевтів, лікарів, продавців, касирів, швачок тощо. Є вільні посади і для освітян та інженерів.

З базою вакансій можна ознайомитись на сайті Чернівецького ОЦЗ у рубриці «Шукаємо роботу разом!».

Шукати роботу можна на Єдиному порталі вакансій або оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram та Viber.