Вітаємо з Днем народження Нестора Костянтина Михайловича, поліцейського офіцера громади!

Дата: 03.06.2024 06:45

Сьогодні 03 червня святує свій День народження Костянтин Михайлович Нестор, поліцейський офіцер громади.

Шановний Костянтину Михайловичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження!

Зичимо Вам завжди досягати бажаної мети, радіти сімейному затишку, відчувати підтримку колег і втілювати свої плани! Хай всі Ваші сподівання обов`язково здійснюються!

Дякуємо за гідну службу на благо Селятинської громади! Від рівня безпеки в громаді, швидкого й ефективного реагування на правопорушення  залежать добробут і захищеність мешканців.  Ви – професіонал своєї справи!

Бажаємо мирного, щасливого, довгого життя, сповненого любов`ю та радістю, нових звершень і перемог  у  роботі, злагоди та достатку у родинній оселі!

Хай береже Господь Вас і Ваших близьких, оберігає від негараздів і дарує сили долати всі перепони! Щедрої долі, вірної удачі, непохитної віри у серці та всіх земних благ!

З днем народження!

З повагою виконавчий комітет Селятинської сільської ради