Вітаємо з Днем народження

Дата: 15.06.2024 06:12

Сьогодні, 15 червня, святкує свій день народження  староста Шепітського старостинського округу Селятинської сільської ради Березовський Володимир Володимирович.

Сердечно вітаємо Вас з цією нагодою. Бажаємо Вам, аби доля завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай кожен день приносить Вам радість і вдоволення, успіхи і перемогу. Щастя Вам, здоров’я та всілких гараздів!

З повагою виконавчий комітет

Селятинської сільської ради