Прийміть вітання

26 Вересня, 2022 р., 07:41
Сьогодні, 26 вересня, святкує свій день народження  депутат сільської ради  виборчий округ №4 Пуківська Павліна Олександрівна
25 Вересня, 2022 р., 07:50
Сьогодні, 25 вересня, святкує свій день народження  заступник сільського голови Селятинської сільської ради Бойчак Андрій Олександрович.
20 Вересня, 2022 р., 08:12
Сьогодні, 20 вересня, святкує свій день народження  спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Мошуля Марина Аркадівна.
01 Вересня, 2022 р., 08:51
Нехай День знань стане новим ступенем у житті кожного учня! У когось вона перша, у когось - ні, але найголовніше - почати навчання з гарним настроєм і рухатися тільки вгору! Нехай цей навчальний рік принесе багато нових знань, цікавих відкриттів та усіляких здобутків! Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Пам'ятайте - ВИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!
13 Серпня, 2022 р., 08:39
Сьогодні, 13 серпня, святкує свій день народження  депутат Селятинської сільської ради виборчий округ №7 Цега Людмила Миколаївна
07 Серпня, 2022 р., 08:21
Сьогодні, 07 серпня, святкує свій день народження, депутат сільської ради  виборчий округ №1 Чев'юк Борис Миколайович.
29 Липня, 2022 р., 08:25
Сьогодні, 29 липня, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №2 Ревуцький Олександр Григорович.
17 Липня, 2022 р., 08:23
Сьогодні, 17 липня, святкує свій ювілей спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Селятинської сільської ради Бойчук Марія Іванівна.
28 Червня, 2022 р., 08:25
Шановні гості та жителі Селятинської сільської територіальної громади!
15 Червня, 2022 р., 07:10
Сьогодні, 15 червня, святкує свій день народження  староста Шепітського старостинського округу Селятинської сільської ради Березовський Володимир Володимирович.