Прийміть вітання

17 Липня, 2024 р., 06:58
Сьогодні, 17 липня, святкує свій День народження спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Селятинської сільської ради Бойчук Марія Іванівна.
15 Липня, 2024 р., 06:53
15 липня відзначає свій ювілей член виконавчого комітету Селятинської сільської ради Цега Анатолій Михайлович. Шановний Анатолію Михайловичу!
15 Липня, 2024 р., 06:46
15 липня святкує своє День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради Муринюк Ярема Іванович.
02 Липня, 2024 р., 08:26
Сьогодні, 02 липня, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №6 Рубаний Пилип Петрович.
15 Червня, 2024 р., 06:12
Сьогодні, 15 червня, святкує свій день народження  староста Шепітського старостинського округу Селятинської сільської ради Березовський Володимир Володимирович.
12 Червня, 2024 р., 06:12
Сьогодні, 12 червня, святкує свій день народження  начальник ЦНАПу Селятинської сільської ради Хащук Марія Іванівна.
04 Червня, 2024 р., 06:45
       Сьогодні, 04 червня, святкує свій день народження  начальник відділу соціального захисту населення  Селятинської сільської ради, депутат сільської ради  виборчий округ №3 Заєць Світлана Василівна.
03 Червня, 2024 р., 06:45
Сьогодні 03 червня святує свій День народження Костянтин Михайлович Нестор, поліцейський офіцер громади. Шановний Костянтину Михайловичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження! Зичимо Вам завжди досягати бажаної мети, радіти сімейному затишку, відчувати підтримку колег і втілювати свої плани! Хай всі Ваші сподівання обов`язково здійснюються! Дякуємо за гідну службу на благо Селятинської громади! Від рівня безпеки в громаді, швидкого й ефективного реагування на правопорушення  залежать добробут і захищеність мешканців.  Ви – професіонал своєї справи! Бажаємо мирного, щасливого, довгого життя, сповненого любов`ю та радістю, нових звершень і перемог  у  роботі, злагоди та достатку у родинній оселі! Хай береже Господь Вас і Ваших близьких, оберігає від негараздів і дарує сили долати всі перепони! Щедрої долі, вірної удачі, непохитної віри у серці та всіх земних благ! З днем народження! З повагою виконавчий комітет Селятинської сільської ради
28 Травня, 2024 р., 07:40
28 травня відзначає свій День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради Прилипчан Світлана Василівна. Шановна Світлано Василівно!
26 Травня, 2024 р., 06:35
Сьогодні, 26 травня, святкує свій день народження  спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради Косар Роман Дмитрович.