Прийміть вітання

01 Січня, 2021 р., 07:06
Сьогодні, 1 січня, святкує свій День народження головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Михайлюк Василь Вікторович.
01 Січня, 2021 р., 07:00
Сьогодні свій День народження святкує депутат VIII скликання Селятинської сільської ради виборчого округу №2 Фіцич Роман Миколайович
01 Січня, 2021 р., 07:00
Сьогодні, 1 січня, святкує свій День народження головний спеціаліст фінансового відділу Селятинської сільської ради Пилипко Світлана Іванівна.
07 Грудня, 2020 р., 08:28
Шановні депутати,   працівники апарату  Селятинської сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!
16 Листопада, 2020 р., 08:24
Сьогодні свій День народження відзначають депутати VIII скликання Селятинської сільської ради виборчого округу №5 Оманія Василь Іванович та Барчук Олександр Володимирович!