Прийміть вітання

03 Листопада, 2023 р., 06:45
Сьогодні, 03 листопада, святкує свій день народження головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Селятинської сільської ради Прокоп'юк Валентина Миколаївна.
29 Жовтня, 2023 р., 06:54
Сьогодні, 29 жовтня, святкує свій день народження  спеціаліст ІІ категорії відділу соціального захисту населення  Селятинської сільської ради Кусік Олеся Миколаївна.
27 Жовтня, 2023 р., 07:10
Сьогодні, 27 жовтня, святкує свій День народження секретар Селятинської сільської ради Гайдеєв Сергій Григорович.
26 Жовтня, 2023 р., 06:44
Сьогодні, 26 жовтня, святкує свій день народження  староста Плосківського старостинського округу Селятинської сільської ради Ліска Галина Василівна.
19 Жовтня, 2023 р., 07:10
Сьогодні, 19 жовтня відзначає свій День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради, директор Селятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця Штефура Олександр Петрович. Шановний Олександре Петровичу!
14 Жовтня, 2023 р., 07:20
14 жовтня відзначає свій День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради Бечка Микола Петрович. Шановний Миколо Петровичу!
08 Жовтня, 2023 р., 07:16
Сьогодні, 08 жовтня відзначає свій День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради, директор Селятинського закладу дошкільної освіти Ямніцька Галина Францівна. Шановна Галино Францівно!
02 Жовтня, 2023 р., 07:10
Сьогодні, 02 жовтня, святкує свій день народженняспеціаліст ІІ категорії відділу соціального захисту населення Селятинської сільської ради Тонієвич Тетяна Танасіївна.
01 Жовтня, 2023 р., 07:22
Шановні освітяни громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
01 Жовтня, 2023 р., 06:47
Шановні захисники і захисниці України!