Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Прийміть вітання

Вітання з Днем народження

Сьогодні, 25 вересня, святкує свій день народження  заступник сільського голови Селятинської сільської ради Бойчак Андрій Олександрович.

08:16 25.09.2021

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 20 вересня, святкує свій день народження  спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Мошуля Марина Аркадівна.

08:22 20.09.2021

З Днем знань

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

08:00 01.09.2021

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 17 липня, святкує свій день народження  спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Селятинської сільської ради Бойчук Марія Іванівна.

08:14 17.07.2021

Вітання з Днем народження

Сьогодні, 10 липня, святкує свій день народження  начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності/головний бухгалтер Селятинської сільської ради Чев'юк Наталія Петрівна.

08:13 10.07.2021