Проведено інтегрований семінар – практикум

В понеділок 9 грудня 2019 року на базі Плосківського ЗДО відбувся  інтегрований семінар – практикум за участі директорів та вихователів ЗДО, керівників ШМО початкових класів, вчителів образотворчого мистецтва, практичних психологів Селятинської сільської ради з проблеми: «Наступність між дошкільною та початковою освітою в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

12:19 10.12.2019

Остаточні результати

Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради ОТГ.

12:19 06.12.2019

Остаточні результати

Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та інформаційних технологій серед школярів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради ОТГ

21:29 04.12.2019

Остаточні результати

Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, зарубіжної літератури та ХХ Міжнародного мовного конкурсу імені П. Яцика

09:14 03.12.2019

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури та ХХ Міжнародного мовного конкурсу імені П. Яцика

01 грудня на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури та ХХ Міжнародний мовний конкурс імені П. Яцика

20:19 01.12.2019

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та біології

30 листопада на базі комунального закладу "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

19:08 30.11.2019

Практичний тур з трудового навчання

29 листопада відбувся практичний тур ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання на базі комунального закладу "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Селятинської сільської ради ОТГ.

20:26 29.11.2019

Проведено нараду щодо організації харчування в закладах освіти

27 листопада 2019 року в проведено нараду з керівниками закладів освіти, кухарями та медичними працівниками закладів освіти Селятинської ОТГ та постачальниками де була приділена особлива увага питанню щодо впровадження в дію регіонального плану заходів «Дітям Буковини – здорове харчування на 2020–2022 роки» який затверджений розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації від 21.11.2019 року № 1128 – р. Такий ж план заходів розроблено на місцевому рівні. В нараді взяли участь представники Путильського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, які висвітили наступні питання:

21:11 28.11.2019

21 листопада 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів початкових класів Селятинської  ОТГ на тему: «Системно-діяльнісний підхід в навчанні молодших школярів. Мовно-літературна освітня галузь».

14:05 28.11.2019