23 Квітня, 2024 р., 08:12
  За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь. Небезпекою цих будівель з точки зору пожежної безпеки є те, що для будівництва та оздоблення використовується велика кількість горючих матеріалів, також наявні джерела відкритого вогню (свічки, лампадки).
23 Квітня, 2024 р., 08:10
   У зв’язку із збільшенням кількості пожеж пов’язаних із випалюванням сухої рослинності нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
17 Квітня, 2024 р., 13:41
Щодня кожен з нас перетинається з людьми, що мають особливі потреби. Але не всі ми знаємо, як з спілкуватися, не завдавши їм мимохіть шкоди, помічати їхні потреби, коректно спілкуватися та надавати з дозволу дієву допомогу.
17 Квітня, 2024 р., 13:40
18 квітня 2024 року з 10:00 до 12:00 працівник сервісного центру № 1 проводитиме виїзний прийом на віддаленому робочому місці в Селятинській територіальній громаді з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.
15 Квітня, 2024 р., 13:28
У Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості розпочав роботу регіональний офіс – центр роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні».
10 Квітня, 2024 р., 11:43
Увага! Вчергове закликаємо Вас не користуватися послугами так званих посередників під час оформлення будь-яких документів.
09 Квітня, 2024 р., 09:41
В самому розпалі посушливий сезон і пожежі також набрали обертів. Сьогодні обговоримо основні причини виникнення загоряння та їх наслідки.
05 Квітня, 2024 р., 15:00
Держава зробила крок назустріч тим, хто поєднує роботу із сімейними обов’язками. Уряд України оновив правила отримання відпустки при народженні дитини. З 29 березня 2024 року застосовуються нововведення до Порядку, затвердженого раніше Постановою №693 від 7 липня 2021 року.
26 Березня, 2024 р., 10:38
   На території Вижницького району з початку року виникло 47 пожеж внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей. Внаслідок пожеж загинуло дві людини.
26 Березня, 2024 р., 10:37
Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою  «Грант для ветеранів та їх подружжя»,  заяви подані у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди).