Новини

За два місяці 2019 року підприємствам Буковини відшкодовано майже 30,6 мільйонів гривень ПДВ

Продовж січня - лютого 2019 року збір податку на додану вартість до Державного бюджету склав понад 121,7 мільйонів гривень. У порівнянні з досягнутим рівнем минулого року забезпечено темп росту надходжень на рівні 107,6 відсотка, що в абсолютній сумі становить 8,6 мільйонів гривень – повідомив начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

11:40 25.03.2019

Відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка

20 березня 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» серед закладів загальної середньої освіти Селятинської ОТГ присвяченій 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.

09:35 22.03.2019

Недобросовісні бізнесмени Буковини за порушення правил продажу алкогольних та тютюнових виробів сплатять понад 619 тис. грн. штрафних санкцій

Упродовж січня – лютого 2019 року  суб’єкти господарювання нашого краю отримали 672 ліцензії, з них 384 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 288 – тютюнових виробів. За ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети Чернівецької області отримали 1,8 млн. грн. – повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

13:44 20.03.2019

За два місяці цього року аудитори фіскальної служби Буковини додатково поповнили бюджет на 6,7 мільйонів гривень

Фахівці управління аудиту впродовж січня – лютого цього року провели 21 документальну перевірку платників податків -  юридичних осіб (у січні-лютому 2018 року таких перевірок було 33). Серед яких 11 планових та 10 позапланових - про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

16:49 18.03.2019

Відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд

5 березня 2019 року в спортивному залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся турніру з волейболу серед жіночих команд Селятинської ОТГ з нагоди 8 березня. Турнір відбувся за ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту, і підтримки керівництва Селятинської сільської ради ОТГ метою пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед молоді та дорослих.

16:45 11.03.2019

Співпраця для безпеки суспільства!

Путильський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернівецькій області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

11:16 06.03.2019