Відбувся жіночий волейбольний турнір з нагоди Дня закоханих.

14 лютого на базі спортивного залу Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О.Зайця відбувся жіночий волейбольний турнір з нагоди Дня закоханих. В змаганнях взяли участь п'ять команд Селятинської ОТГ: "Чорна Пантера" с. Селятин, "Х" с. Селятин, "Руська" с. Руська",  "Плосківчанка" с. Плоска та учениці Селятинського ЗЗСО І ІІІ ступенів с. Селятин. В результаті цікавої, захоплючої боротьби перемогу здобула команда Селятинського ЗЗСО І ІІІ ступенів!!!, друге місце посіла "Плосківчанка" с. Плоска, третє "Чорна Пантера" с. Селятин.

11:43 15.02.2020

Гімназіада 2019/2020 н.р «Волейбол (дівчата)»

12 лютого 2020 року пройшли зональні змагання з волейболу серед дівчат (старшої вікової категорії ) у спортзалі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця.

08:58 14.02.2020

Запустили Інвестиційний атлас надрокористувача

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподіллено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

10:21 13.02.2020

З метою попередження нещасних випадків серед населення

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Путильський РС УДСНС у Чернівецькій області вкотре звертається до громадян Путильщини з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

14:56 11.02.2020