Про перерахунок пенсій з березня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Перерахунку підлягають пенсії, обчислені у порядку, визначеному Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у розмірі відшкодування фактичних збитків.

09:02 01.03.2019

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Путильського району Чернівецької області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.  Участь повністю безкоштовна.  Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.  Детальніше про умови конкурсу дивіться тут:  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

08:47 01.03.2019

Понад 32 тисячі буковинців вже оцінили переваги електронних послуг Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України реалізував унікальну можливість щодо доступу громадян, в тому числі і фізичних осіб-підприємців, до їх особистих персональних даних через веб-портал. Уже понад 32 тисячі буковинців оцінили переваги електронних послуг і стали активними користувачами веб-порталу Пенсійного фонду України.

11:26 25.02.2019

Пенсійники Буковини прозвітували про проведену роботу впродовж 2018 року

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління в області за участю представників обласної державної адміністрації, роботодавців, профспілок, ветеранських та інших громадських організацій, засобів масової інформації. Розглянули підсумки роботи пенсійної служби краю протягом 2018 року та окреслили завдання на 2019-й.

08:25 25.02.2019

День відкритих дверей

Путильський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області повідомляє, що 2 березня 2019 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудеться День відкритих дверей направлений на популяризації Державної служби України з надзвичайних ситуацій та героїчної професії рятувальник.

09:09 21.02.2019

Відбувся конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТТ на 2019 рік, 13 лютого 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся конкурс сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття».

09:04 18.02.2019

За перший місяць роботи кар’єрних радників працевлаштовані 539 буковинців

З 1 січня 2019 року у службі зайнятості змінився порядок реєстрації безробітних та  розпочали роботу кар’єрні радники. За цей місяць вдалося працевлаштувати 539 буковинців, з них 55% ще до набуття статусу безробітного.

09:01 13.02.2019

До уваги пенсіонерів – одержувачів субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 визначено, що  виплата житлових субсидій особам, які одержують пенсії, у готівковій формі здійснюватиметься через Пенсійний фонд України шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”. Такий механізм виплати передбачений для субсидій, розміри яких визначено органами соціального захисту населення із жовтня минулого року, та проводитиметься починаючи з березня цього року одночасно із виплатою пенсій. Зазначимо, що виплатний період триває з 4 по 25 число місяця.

08:58 13.02.2019

Пенсійна служба області закликає роботодавців забезпечувати працівникам соціальні гарантії та справедливу оплату праці

Згідно з ухваленим Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», збільшено розмір мінімальної заробітної плати, який  з 1 січня становить:

08:55 13.02.2019