Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Дата: від до Скинути

Інспекційна кампанія Держпраці: найбільше неоформлених працівників виявлено у торгівлі, закладах харчування та сільському господарстві

З початку інспекційної кампанії Держпраці України, спрямованої на виявлення не задекларованої зайнятості, інспекторами праці Управління Держпраці у Чернівецькій області  проведено 50 інспекційних заходів.

14:17 17.08.2021

Огляд готовності закладів освіти Селятинської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року

Відповідно до розпорядження голови Селятинської сільської ради від 23.07.2021 №99-ОД «Про підготовку закладів освіти Селятинської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період»,  з метою належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів  освіти  територіальної громади, підтримання безпеки санітарного стану та забезпечення здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу 12 серпня 2021 року здійснено огляд готовності закладів освіти за участі представників Селятинської сільської ради, Путильського управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області, Вижницького РВ ГУДСНС України в Чернівецькій області, Вижницької міжрайонної філії ДУ ЧОКПХ МОЗ України.

10:04 16.08.2021

Відсутність засобів індивідуального захисту призводить до смертельних нещасних випадків

Забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами є законодавчою вимогою для роботодавця, а не доброю послугою чи якимось його благом. І ця вимога визначена у статті 8 Закону України "Про охорону праці": "На роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджувальні засоби. Працівники, які залучаються до разових робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварій, стихійного лиха тощо, що не передбачені трудовим договором, повинні бути забезпечені зазначеними засобами.

10:27 12.08.2021

Рекомендації щодо підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році та організації безпечної діяльності під час освітнього процесу

Комісія закладу освіти і комісія органу управління зобов'язані завчасно перевірити безпечний стан приміщень для їх функціонування в новому навчальному році як основний показник їхньої готовності.

10:26 12.08.2021

На Буковині 53 учасники АТО/ООС знайшли роботу

З початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 451 демобілізований військовослужбовець, які брали участь в АТО/ООС. Статус безробітного мали 354 військовослужбовці.

10:25 12.08.2021

Праця молоді: детальні роз’яснення Держпраці

Державна служба України з питань праці надає детальні роз’яснення щодо особливостей  працевлаштування, звільнення з роботи, надання відпусток, проходження медичних оглядів молоді.

08:27 12.08.2021

У Селятинській територіальні громаді триває підготовна до нового начального року

10 серпня 2021 року члени обласної комісії щодо визначення рівня підготовки закладів освіти до нового навчального року до складу якої входили представники Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Вижницької районної державної адміністрації, спільно з головою Селятинської територіальної громади та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради оглянули приміщення та кабінети, пришкільні території, харчоблоки, спортивні зали та майданчики закладів освіти громади, поспілкувалися з директорами шкіл та обговорили ряд нагальних питань, націлених на покращення якості надання освітніх послуг дітям. Особливу увагу приділили стану харчоблоків, медичних кабінетів та необхідності проведення вакцинації.

10:02 11.08.2021

Інформація щодо виконання бюджету Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області за 1 півріччя 2021 року

На обліку у Вижницькому відділенні управління знаходиться – 4476 страхувальників, з них: 1172 - юридичні особи, 3302 – фізичні особи –підприємці та 2  - члени фермерського господарства

10:49 06.08.2021