09 Лютого, 2024 р., 08:12
Аби легко і швидко оформити ІD-картку, слід дотримуватись цих нескладних порад від співробітників Державної міграційної служби України.
09 Лютого, 2024 р., 08:05
У січні 2024 року фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості видали 22 ваучери для підняття конкурентоспроможності окремим категоріям громадян.
07 Лютого, 2024 р., 08:48
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
01 Лютого, 2024 р., 15:04
Чернівецька обласна служба зайнятості активно співпрацює з роботодавцями, надаючи їм інформацію про зміни у законодавстві та наслідки нелегальної зайнятості. Порушення трудового законодавства може призвести до фінансової відповідальності для юридичних та фізичних осіб-підприємців. Служба також пропонує послуги у підборі кваліфікованих працівників та надає компенсації роботодавцям за працевлаштування безробітних, включаючи осіб з інвалідністю, учасників бойових та переселенців.
01 Лютого, 2024 р., 09:14
Дозвонювачі «Гарячої лінії» Управління ДМС у Чернівецькій області на номер 0372-55-04-61 нерідко задають запитання, що виникають у громадян в наш непростий воєнний час. Пропонуємо вам добірку відповідей на найпоширеніші з них.
01 Лютого, 2024 р., 09:14
Питання належної комунікації та оперативного зворотного зв’язку з отримувачами адміністративних послуг є вельми важливим для будь-якої сервісної структури, в тому числі і для міграційної служби. Адже це дозволяє бути відкритими до своїх клієнтів, чути їхні побажання та краще розуміти їхні потреби.
31 Січня, 2024 р., 09:09
В умовах війни нерідко постає питання щодо можливості отримання паспортного документа не власником, а кимось з його рідних чи знайомих за нотаріально завіреним дорученням. Особливо часто до міграційної служби з цим звертаються військовослужбовці, які не можуть вчасно забрати свій  документ у підрозділі, в якому подавали заяву на оформлення паспорта.
30 Січня, 2024 р., 15:44
У 2023 році за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості понад 5,8 тис. осіб знайшли роботу на Буковині. Більшість з них жінки – 3676 осіб.
24 Січня, 2024 р., 08:19
Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області інформує: у минулому, 2023 році на підприємствах, в установах та організаціях регіону мали місце 29 випадків виробничого травматизму.
23 Січня, 2024 р., 08:36
Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.