Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Якщо ви заблукали у лісі

Зберігайте спокій та уникайте паніки. Якщо ви панікуєте, то думати логічно неможливо.

09:13 02.09.2021

Оформлення паспорта громадянина України вперше

На порозі новий навчальний рік, а отже школярі, яким вже виповнилося 14 років, щораз стикатимуться з необхідністю пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство.

08:55 02.09.2021

Проведено освітянську конференцію

Традиційно кожен навчальний рік починається з інструктивно-методичних нарад педагогічних працівників та серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

10:13 01.09.2021

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.

11:14 30.08.2021

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

11:11 30.08.2021

Відбувся турнір з міні-футболу

22 серпня 2021 року на базі спортивного майданчика Плосківського лісництва до 30-тої річниці незалежності України проведено турнір з міні-футболу серед чоловічих команд Селятинської ТГ.

16:49 25.08.2021

У зв’язку з відзначенням 30-ї річниці Дня Незалежності змінено режим роботи УДМС у Чернівецькій області

Звертаємо увагу буковинців, а також іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Чернівецької області, що у зв’язку з відзначенням 30-ї річниці Незалежності України внесено зміни в режим роботи Управління ДМС у Чернівецькій області.

16:39 17.08.2021