З настанням холодів дотримуйтесь правил безпеки!

При похолоданні ситуація з пожежами набула особливої гостроти. Кожного тижня до пожежно-рятувальної служби стали надходити десятки повідомлень про все нові й нові пожежі, що виникають внаслідок порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, або електрообігрівачів. Від вогню й диму кожну добу гине, або одержує травми людина. Це є результатом того, що в повсякденних турботах, рятуючись від холоду багато, хто не звертає увагу на дотримання правил пожежної безпеки, стан приладів опалення, а це рано чи пізно обертається пожежею. Також дуже багато загорянь у цей період почало виникати і внаслідок куріння у ліжку, найчастіше в нетверезому стані. Адже люди, які зловживають алкогольними напоями, зараз їх розпиття здійснюють в квартирах і розвиток подій іде за одним і тим сценарієм. Людина випила, потім закурила у ліжку та не помітила, як задрімала і при цьому випустила з рук недопалок..

11:39 15.11.2019

До відома населення!

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

09:19 15.11.2019

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

10 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  серед учнів 7-11 класів на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця. В олімпіаді прийняло участь 11 учнів  з ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади.

15:22 10.11.2019

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії

09 листопада в Селятинській громаді проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії. В олімпіаді взяло участь 15 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради.

12:33 10.11.2019

Відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів фізичної культури

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту  Селятинської сільської ради 06.11.2019 на базі  Селятинської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця. відбулось засідання ММЦПК вчителів фізичної культури закладів освіти Селятинської ОТГ.

08:33 08.11.2019

Остаточні результати олімпіад 02-03.11.2019

Шановні  педагоги ЗЗСО Селятинської сільської ради до Вашої уваги остаточні результати Всеукраїнських учнівських олімпіад проведених 02-03.11.2019 року з україніської мови та літератури, правознавства, Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Правознавство

16:23 04.11.2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

03 листопада 2019 року відповідно до графіку проведення ІІ етапу Всеукраїських учнівських олімпіад на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця в Селятинській громаді відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Участь взяли 7 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

21:27 03.11.2019

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім. Т.Шевченка

02 листопада в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проходив ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Тривалість виконання завдань становила три години. Протягом цього часу учні ЗЗСО Селятинської громади (20 учасників) демонстрували свої знання автобіографії та творів Т. Г. Шевченка, його бачення долі українського народу та значення шевченківського слова для України. Протокол конкурсу

19:05 02.11.2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

02 листопада в Селятинській громаді проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 18  школярів з чотирьох ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади (КУ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів",  Селятинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця, Шепітський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Плосківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів). Усі учасники гідно пройшли випробування з української мови та літератури. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради дякує педагогам ЗЗСО за підготовку школярів до участі в олімпіаді.

18:51 02.11.2019