23 Травня, 2024 р., 10:55
У 2024 році 123 роботодавці Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. 168 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  3,7 млн грн.
20 Травня, 2024 р., 10:06
З початку року на території Чернівецької області виникло 539 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 13 осіб.
15 Травня, 2024 р., 16:08
В самому розпалі посушливий сезон і пожежі також набрали обертів. Сьогодні обговоримо основні причини виникнення загоряння та їх наслідки.
15 Травня, 2024 р., 16:08
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
02 Травня, 2024 р., 16:03
Звертаємо увагу буковинців, іноземців та осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб, що відзначення Великодня 05 травня 2024 року не змінить режиму роботи обласного апарату та територіальних підрозділів Управління ДМС у Чернівецькій області.
02 Травня, 2024 р., 16:03
У багатьох населених пунктах України, в тому числі й на Буковині,  відбувається активний процес зміни назв площ, вулиць, провулків тощо. У зв’язку з цим чимало краян задаються запитанням: чи потрібно через це змінювати паспортні документи або проставляти нові штампи про реєстрацію місця проживання?
23 Квітня, 2024 р., 08:12
  За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь. Небезпекою цих будівель з точки зору пожежної безпеки є те, що для будівництва та оздоблення використовується велика кількість горючих матеріалів, також наявні джерела відкритого вогню (свічки, лампадки).
23 Квітня, 2024 р., 08:10
   У зв’язку із збільшенням кількості пожеж пов’язаних із випалюванням сухої рослинності нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.