Військово-патріотична гра «Джура-Кордон»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, на базі  відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону 15 травня  2019 року проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура-Кордон». В грі взяли участь команди Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Киселицької, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Плосківського, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

22:22 16.05.2019

Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу

14 травня 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів математики, фізики та інформатики  з проблеми «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу».

18:20 16.05.2019

Турнір з міні-футболу

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ на 2019 рік, з метою популяризації здорового життя, розвитку фізкультури та спорту ОТГ в неділю, 05 травня  2019 року, на базі  КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед аматорський команд ОТГ.

09:10 07.05.2019

Великодня казка

03 травня 2019 року, о 10.00 год. у Шепітському ЗДО «Світанок» відбулася великодня розвага «Великодня казка» за участю вихованців дошкільної групи (вихователь Заєць О.С.). На розвагу були запрошені батьки вихованців, діти ясельної групи та працівники закладу дошкільної освіти.

09:03 06.05.2019