Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Дата: від до Скинути

Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

11:01 10.11.2021

За три місяці інспекційної кампанії інспектори Держпраці виявили на Буковині 247 нелегальних працівників

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області підсумували результати  трьох місяців посиленої  інспекційної кампанії, націленої на мінімізацію нелегальної праці в регіоні.

11:43 19.10.2021

На Буковині 66 учасників АТО/ООС знайшли роботу

З початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 500 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. Статус безробітного мав 401 військовослужбовець.

10:14 12.10.2021