Дотримання правил пожежної безпеки в осінньо - зимовий період

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічнимопаленням.

16:22 09.10.2019

День усиновлення

30 вересня у рамках Дня усиновлення в Селятинській громаді відзначили грамотами кращих опікунів та піклувальників. Всього таких благородних людей на території громади є вісім осіб. До організації заходу долучилися вище згадані керівники та підприємці, а також керівник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Михайлівна Фрасинюк та керуюча справами райдержадміністрації Марія Василівна Яків’юк. З нагоди свята опікунам висловили щиру вдячність за надважливу місію в житті – виховання майбутнього покоління, вручили квіти та солодощі.

16:04 01.10.2019

Відзначили День людей похилого віку та День ветерана

29 вересня в Селятинському сільському будинку  відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Організаторами свята були комунальна установа «Центр соціальних послуг» - директор Ігор Ліска, соціальні робітники, спеціаліст першої категорії з соціальних питань Селятинської сільської ради Валентина Габур та голова новоутвореної ветеранської ради Селятинської об’єднаної територіальної громади Микола Бечка. Працівники культури Селятинської громади та їхні вихованці підготували змістовний концерт. У рамках свята людям вручали грамоти, а малозабезпеченим верствам населення – соціальні пакети. Звертаючись до присутніх голова Селятинської сільської ради відмітив, день людей похилого віку та день ветерана – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Цей день покликаний звернути увагу на потреби старшого покоління, це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці за чиїми плечима нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.Валерій Полянчук висловловив щиру повагу присутнім та побажав міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Після урочистої частини за сприяння приватних підприємців громади ветеранів праці запросили за солодкий стіл. Тут можна було не тільки поласувати смаколиками, а й поспілкуватися та гарно провести час.    Організатори щиро вдячні за допомогу в проведенні свята голові ОТГ Валерію Полянчуку, директору Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роману Фіцичу, який надав шкільний автобус для перевезення громадян, старості с. Плоска Миколі Горбану та іншим. Окрема вдячність приватним підприємцям: М. М. Тимофійчуку, В. М. Горбану, Л. М. Данилащук, Ю. Л. Воронському, С. Г. Яворській, магазину роздрібної торгівлі «Рома»,  Б. М. Чев’юку, Л. Г. Ревуцькій, І. В. Кимович, С. А. Юрнюк, О. В. Цезі, О. О. Цезі (магазин «Гірський»), М. Д. Курищук, М. П. Кефі, В. С. Кричуну, С. С. Довгому, Н. Д. Петиляк, М. Д. Фіжделюку, О. П. Харь, Г. М. Полянчук та І. І. Різаку. В публікації використано матеріали районної газети "Карпати"

08:53 30.09.2019

Пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню Знань

В закладах освіти Селятинської сільської ради ОТГ в понеділок, 2 вересня, 2019 року пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню Знань – особливому святу, яке завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

16:48 02.09.2019

Проведено освітянську конференцію

Традиційно кожен навчальний рік починається з інструктивно-методичних нарад педагогічних працівників та серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

16:46 30.08.2019

Путильський РС УДСНС застерігає!

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

10:09 27.08.2019