05 Червня, 2024 р., 09:05
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
05 Червня, 2024 р., 09:05
Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
27 Травня, 2024 р., 11:09
В Україні можна безоплатно отримати юридичні послуги. Їх надає, зокрема, система безоплатної правничої допомоги (БПД). Це державна установа, яка має офіси (бюро) по всій Україні. Де вони знаходяться на Буковині та які послуги там можна отримати — далі в матеріалі.
24 Травня, 2024 р., 11:25
Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці роз’яснює:
24 Травня, 2024 р., 09:33
Стати учасником державної програми «Зроблено в Україні» може підприємство, яке має виробничі потужності в Україні.
23 Травня, 2024 р., 10:55
У 2024 році 123 роботодавці Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. 168 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  3,7 млн грн.
20 Травня, 2024 р., 10:06
З початку року на території Чернівецької області виникло 539 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 13 осіб.
15 Травня, 2024 р., 16:08
В самому розпалі посушливий сезон і пожежі також набрали обертів. Сьогодні обговоримо основні причини виникнення загоряння та їх наслідки.
15 Травня, 2024 р., 16:08