Новини

Представник Пенсійного фонду закликала інспекторів праці до активного вжиття заходів щодо порушників трудового законодавства

Заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець взяла участь у семінарі-навчанні для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад області, зорганізованому  Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

14:36 02.04.2019

Юристи пенсійної служби краю обговорили з представниками виконавчої служби питання стягнення заборгованості до бюджету Фонду

Представники юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області взяли участь у нараді з керівництвом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області. Предметом  обговорення були питання взаємодії пенсійної та виконавчої служб щодо примусового виконання рішень за виконавчими документами Пенсійного фонду.

08:49 02.04.2019

Деклараційна кампанія – 2019: Отримали дохід згідно з договором про довічне утримання, подайте декларацію про доходи

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області звертають увагу, що згідно пп.164.1.1 та пп.164.1.2 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України фізична особа, резидент або нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження з України є платником податку на доходи фізичних.

13:32 01.04.2019

Наталія Чернівчан провела інтернет – конференцію на тему застосування РРО та проведення готівкових розрахунків

Днями у фіскальному відомстві проведено інтернет - конференцію. На запитання платників податків відповідала заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

13:28 01.04.2019

Запитання від платника Які суми не включаються до складу доходу ФОП платника ЄП?

Відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до складу доходу, визначеного п.п. 1 п. 292.1 ст. 292 ПКУ, не включаються:  суми податку на додану вартість; суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів; суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або місцевих програм; суми коштів (аванс, передоплата), що повертаються покупцю товару (робіт, послуг) - платнику єдиного податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товару (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів;  суми коштів, що надійшли як оплата товарів (робіт, послуг), реалізованих у період сплати інших податків і зборів, встановлених ПКУ, вартість яких була включена до загального оподатковуваного доходу фізичної особи - підприємця; суми податку на додану вартість, що надійшли у вартості товарів (виконаних робіт, наданих послуг), відвантажених (поставлених) у період сплати інших податків і зборів, встановлених ПКУ; суми коштів у частині надмірно сплачених податків і зборів, встановлених ПКУ, та суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що повертаються платнику єдиного податку з бюджетів або державних цільових фондів. Глибинні» ресурси Буковини поповнили казну понад 17,5 млн. грн. Саме такий обсяг рентних платежів у січні-лютому 2019 року сплатили до зведеного бюджету суб’єкти господарювання Чернівецької області – розповідають у регіональній фіскальній службі.

11:08 01.04.2019

За два місяці 2019 року підприємствам Буковини відшкодовано майже 30,6 мільйонів гривень ПДВ

Продовж січня - лютого 2019 року збір податку на додану вартість до Державного бюджету склав понад 121,7 мільйонів гривень. У порівнянні з досягнутим рівнем минулого року забезпечено темп росту надходжень на рівні 107,6 відсотка, що в абсолютній сумі становить 8,6 мільйонів гривень – повідомив начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

11:40 25.03.2019

Відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка

20 березня 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» серед закладів загальної середньої освіти Селятинської ОТГ присвяченій 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.

09:35 22.03.2019