Святковий концерт

23 серпня в день Державного прапора України в Селятинському сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений 28-й річниці незалежності України.

09:54 24.08.2019

Проведено огляд готовності закладів освіти Селятинської ОТГ до нового 2019-2020 навчального року

20 серпня 2019 року проходив огляд готовності закладів освіти  Селятинської сільської ради ОТГ до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період комісією у складі: Полянчука В.К. – голови Селятинської сільської ради ОТГ, Бойчака А.О. – заступника голови Селятинської сільської ради ОТГ, Косаря Р.Д. – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, Бевзи П.І. фахівця державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путильського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області та Яловяка Н.В. – провідного інспектора Путильського РС  УДС НС України в Чернівецькій  області.

20:51 21.08.2019

Військово-патріотична гра «Джура-Кордон»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, на базі  відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону 15 травня  2019 року проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура-Кордон». В грі взяли участь команди Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Киселицької, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Плосківського, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

22:22 16.05.2019