Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Дата: від до Скинути

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття

З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.

13:09 11.10.2021

Придбано новий шкільний автобус

Чергова приємна новина надійшла для учнів та вчителів Галицівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Селятинської територіальної громади. З метою забезпечення комфортного підвозу дітей було придбано новий шкільний автобус вартістю 1 млн.569 тисяч 999 гривень. Кошти на придбання автобуса були виділені з державного та місцевого бюджетів (500 тисяч грн.).

09:30 07.10.2021

«Фейсбук» відповідає на запитання про паспорти

Соціальні мережі є дієвим інструментом комунікації з громадянами та дозволяють не лише отримати зворотній зв’язок щодо рівня сервісу в підрозділах міграційної служби, які  надають адміністративні послуги, а й почути чимало практичних запитань стосовно порядку оформлення та отримання паспортних документів. Відповіді на них не завжди можна знайти  у офіційних роз’ясненнях та нормативних документах, якими послуговується міграційна служба.

16:18 05.10.2021

Обережно – ртуть!

Ртуть – метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легкорухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення – 38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні. З потраплянням до організму людини через органи дихання, ртуть акумулюється та залишається там на все життя.

09:48 05.10.2021

З початку року 5196 буковинців знайшли роботу

Станом на сьогодні, 29 вересня 2021 року, за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 5196 осіб, з них -  3666 мали статус безробітного, решту - працевлаштували оперативно.

11:03 29.09.2021