Новини

21 листопада 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів початкових класів Селятинської  ОТГ на тему: «Системно-діяльнісний підхід в навчанні молодших школярів. Мовно-літературна освітня галузь».

14:05 28.11.2019

Запобігти. Врятувати. Допомогти

Під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти» щодня виконують свою роботу тисячі рятувальників. Щоб повною мірою відповідати цьому девізу, вогнеборці чимало зусиль спрямовують на попереджувальну роботу, запобігаючи пожежам та надзвичайним ситуаціям. Зокрема, фахівці Служби порятунку організовують роз’яснювальну роботу й серед підростаючого покоління.

20:15 20.11.2019

Дотримання правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічним опаленням.

20:09 18.11.2019

Остаточні результати

Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнських учнів олімпіад з фізики та історії ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади

20:04 18.11.2019

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та інформатики

16 листопада на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім О.Зайця та Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та інформатики. Участь взяли 19 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади.

20:28 16.11.2019