18 Травня, 2023 р., 08:46
Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС України Ви можете повідомляти по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372) 55-04-80, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Стадлеру Андрію Валентиновичу 095-730-72-72 або надіслати листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua
18 Травня, 2023 р., 08:45
Майже рік в Україні діє експериментальний проєкт, реалізований  Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. На сьогодні вже понад 300 тисяч українців змогли скористатися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.
12 Травня, 2023 р., 08:33
З огляду на кількість наших співвітчизників, які через війну вимушено опинилися за кордоном, міграційна служба передбачила можливість оформлення першого паспорта у вигляді ID-каркти для громадян України, які перебувають за кордоном і досягли 14-річного віку. Донедавна юним українцям задля цього доводилося спеціально приїздити на батьківщину й витрачати кошти на дорогу та час на очікування готового паспорта.
12 Травня, 2023 р., 08:31
Запроваджена рік тому можливість одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон виявилася надзвичайно затребуваною серед українців. Адже скорочення удвічі терміну очікування готових документів під час війни стало для багатьох фактором безпеки.
12 Травня, 2023 р., 08:30
З початку року на Буковині 846 роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про наявність 2261 вакансії, що майже на 30% менше порівняно із січнем-квітнем 2022 року.
12 Травня, 2023 р., 08:29
Інформуємо про можливі варіанти отримання дублікатів втрачених документів. З цією метою надаємо вам розроблену Мінреінтеграції спільно з Міністерством юстиції України інфографіку щодо порядку відновлення знищених або втрачених документів на право власності пошкодженого/зруйнованого житла.
09 Травня, 2023 р., 09:17
Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:
08 Травня, 2023 р., 09:52
Невимовний біль охоплює  серце кожного  мешканця Селятинської територіальної громади.    Загинув ще один Герой,  патріот, захисник  та воїн Микола Костянтинович Моцко, 12.05.1995 року народження із села Андреківське.
04 Травня, 2023 р., 11:46
Першим кроком до оформлення ID-картки є реєстрація в «Електронну чергу». Це можна зробити тут: https://dmsu.gov.ua/services/online.html або через термінали безпосередньо в підрозділах міграційної служби (на території Чернівецької області такі встановлені тільки в підрозділах УДМС в Чернівцях).
04 Травня, 2023 р., 11:44
Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки впроваджений з 1 січня 2016 року. Та попри досить довгий термін користування цим документом, дотепер не всі українці володіють повною перевіреною інформацією щодо процедури його оформлення, умов користування, термінів зберігання тощо. Спробуємо заповнити ці пробіли у знаннях, застосувавши бліц-формат.