03 Травня, 2023 р., 14:18
Чернівецький обласний центр зайнятості спільно з Чернівецькою обласною державною адміністрацією проводять інформаційну кампанію щодо популяризації урядової програми єРобота.
01 Травня, 2023 р., 09:56
   На території Вижницького району з початку року виникло 23 пожежі внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей.
28 Квітня, 2023 р., 13:06
Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці окремих категорій громадян можливе навчання за ваучерами, які надаються за затвердженим Мінекономіки переліком професій та спеціальностей. До Чернівецької обласної служби зайнятості 94 особи подали заяви на отримання ваучера на навчання.
28 Квітня, 2023 р., 10:31
28 квітня в Україні та більше ніж у ста країнах світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Цей день є нагодою для привернення уваги громадськості до проблем безпеки та здоров’я на роботі.
25 Квітня, 2023 р., 10:32
З початку року на території Чернівецької області виникло 45 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 1  людина.
20 Квітня, 2023 р., 08:18
  На території Буковини у найближчі дні синоптики прогнозують значні опади.
20 Квітня, 2023 р., 08:17
Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно - Західного міжрегіонального управління Держпраці інформує!
18 Квітня, 2023 р., 13:49
Іноземці та особи без громадянства, які служать або служили в Збройних Силах України, Національній гвардії або Державній спеціальній службі транспорту!
18 Квітня, 2023 р., 13:46
Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон?  Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС  "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!