22 Червня, 2023 р., 15:41
Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС.
20 Червня, 2023 р., 09:29
Південно - Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці інформує!
20 Червня, 2023 р., 09:24
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
16 Червня, 2023 р., 08:54
З початку 2023 року на Буковині 81 заявник отримав позитивне рішення на отримання мікрогранту в рамках урядової програми єРобота. 13 з них розпочнуть власну справу, решта –  розширять власний бізнес, закуплять нове обладнання. На ці потреби буде використано 19,5 млн грн. В області заплановано створити 152 нових робочих місця в рамках урядової програми єРобота «Власна справа».
11 Червня, 2023 р., 09:08
Сьогодні, 11 червня, Селятинська громада проведе в останню дорогу військовослужбовця, який захищав волю і незалежність України -  Володимира Олексійовича Євзрезова, 19.02.1982 року народження, жителя села Селятин, воїна військової частини А4267.
09 Червня, 2023 р., 11:21
12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею Цей день був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея внести в календар нову дату з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.
09 Червня, 2023 р., 11:20
Відсьогодні за рішенням Уряду усі підрозділи Державної міграційної служби України та закордонні дипломатичні установи отримують безпосередній доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Таким чином органи матимуть можливість формувати витяг про державну реєстрацію народження особи та її походження.