19 Жовтня, 2022 р., 11:34
14 жовтня 2022 року з нагоди Дня захисників та захисниць України на базі Селятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця проведено турнір з міні- футболу серед чоловічих команд Селятинської ТГ.
19 Жовтня, 2022 р., 09:16
Впродовж січня-вересня 2022 року 1714 роботодавців на Буковині подали інформацію про наявність 6812 вакантних посад, що на 2% більше порівняно з відповідним періодом 2021 року. Середня тривалість укомплектування вакансій  (без урахування терміну проходження профнавчання) становить 12 днів.
18 Жовтня, 2022 р., 13:01
Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади
18 Жовтня, 2022 р., 11:37
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: у вересні на підприємствах регіону зафіксовано 5 нещасних  випадків виробничого травматизму, один із яких – зі смертельним наслідком. Випадок мав місце на підприємстві газової промисловості.
11 Жовтня, 2022 р., 08:24
Валізка тривожна, а ти – ні. Що покласти в екстрену валізку для дорослого.
04 Жовтня, 2022 р., 10:38
Релоковане підприємство, яке переїхало на Буковину разом із виробничими потужностями із Миколаївської області, терміново потребує швачок.
29 Вересня, 2022 р., 09:58
Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.
27 Вересня, 2022 р., 16:34
Роботи в осінньо-зимовий (опалювальний) період під час експлуатації котелень, які працюють як на твердому паливі так і на природному газі, та використанні обладнання і нагрівальних електричних приладів,  створює додаткову небезпеку виникнення пожеж та настання нещасних випадків з працівниками цих теплових пунктів. В зв'язку з цим керівники підприємств (роботодавці) повинні докласти максимум зусиль для захисту працівників від нещасних випадків та майна від пожеж.
27 Вересня, 2022 р., 15:11
 Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом.