09 Травня, 2022 р., 11:56
  На території колишнього Путильського  району з початку року виникло 19 пожеж, 8 з яких горіння сухої минулорічної трави. Внаслідок горіння трави знищено та пошкоджено майно людей та травмовано 1 особу. .
09 Травня, 2022 р., 11:54
Шановні громадяни Путильщини, рятувальники закликають Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах.  Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі. Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою паливноно-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.
06 Травня, 2022 р., 14:07
8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
04 Травня, 2022 р., 13:58
У Чернівецькій області 3 роботодавці вже звернулися до служби зайнятості за компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб.
29 Квітня, 2022 р., 11:28
Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.
28 Квітня, 2022 р., 15:23
З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися понад 700 внутрішньо переміщених осіб. Служба зайнятості допомогла знайти роботу для 99 осіб.
28 Квітня, 2022 р., 15:14
Відповідно до Указу Президента України  від 18.08.2006 року за №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці відзначається День охорони праці.
27 Квітня, 2022 р., 13:53
Державна служба України з питань праці інформує: законодавство з охорони праці дозволяє роботодавцю на власний розсуд визначати форму та механізм навчання з питань праці своїх працівників.
22 Квітня, 2022 р., 15:41
Дорогі жителі Селятинської територіальної громади,  прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого свята Воскресіння Господнього. У цей величний день Пасхи хочемо побажати Вам відчути правдивість перемоги добра над злом, життя над смертю, радості над смутком, любові над ненавистю, віри над розчаруванням, України над російським окупантом!
22 Квітня, 2022 р., 15:40
У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші меценати.