25 Лютого, 2022 р., 11:14

18 Лютого, 2022 р., 16:33
Державна служба України з питань праці інформує: Касаційний цивільний суд Верховного Суду у своїй постанові від 29 квітня 2021 року у справі № 266/3163/16-ц зазначив, що при укладенні трудового договору на визначений строк цей строк встановлюється погодженням сторін і може визначатись як конкретним терміном, так і часом настання певної події (наприклад, повернення на роботу працівниці з відпустки по вагітності, пологах і догляду за дитиною; особи, яка звільнилась з роботи в зв’язку з призовом на дійсну строкову військову чи альтернативну службу, обранням народним депутатом чи на виборну посаду (або виконанням певного обсягу робіт).
16 Лютого, 2022 р., 16:45
Сьогодні, 16 лютого 2022 року, Селятинська територіальна громада разом із цілою Україною вперше відзначила День єднання, започатковане президентом України Володимиром Зеленським (указ №53/2022).
16 Лютого, 2022 р., 16:13
15 лютого 2022 року в сесійній залі Селятинської сільської ради організована зустріч з воїнами-інтернаціоналістами громади з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ  з території Республіки Афганістан.