16 Лютого, 2022 р., 09:42
Впродовж січня 2022 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 6676 осіб, які мали статус безробітного, що на 31,5%  (на 3067 осіб) менше, ніж у січні 2021 року. З початку року статус безробітного отримали  1025 осіб, що на 29% менше ніж за аналогічний період минулого року.
16 Лютого, 2022 р., 09:13
В Україні з 2014 року триває війна, але останнім часом на кордонах нашої держави склалася дуже непроста обстановка.
16 Лютого, 2022 р., 09:11
Наші відвідувачі та дозвонювачі часто задають питання стосовно реєстрації місця проживання та документів, що її підтверджують.
16 Лютого, 2022 р., 09:08
  Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.                                                                                               Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.
15 Лютого, 2022 р., 16:34
В неділю 13 лютого 2022 року на горі Боргиня с. Плоска започатковано проведення «Зимових розваг» в Плосківському старостинському окрузі Селятинської територіальної громади. Багато жителів Плоски та навколишніх сіл громади, жителі прилеглих сіл підіймалися на гору для того, щоб присвятити свій вільний час активному відпочинку на свіжому повітрі. Молодь, діти та дорослі поспішали із санками та лижами, щоб відпочити, покататися, повболівати або просто насолодитися останніми подихами зими зі своїми рідними та друзями.
10 Лютого, 2022 р., 15:01
У понеділок, 7 лютого, народний депутат України Максим Заремський провів робочі зустрічі з головами громад, старостами, місцевими депутатами, керівниками комунальних установ Путильського краю. Він прозвітував перед присутніми про законотворчу діяльність у стінах українського парламенту та господарницьку роботу по 202 виборчому окрузі, який об’єднує маже 180-тисячне населення Буковини.
10 Лютого, 2022 р., 14:58
Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.
09 Лютого, 2022 р., 13:54
Станом на 9 лютого 2022 року у базі даних служби зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 17 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 15 тис.грн, на 182 пропозиції роботи від 10 до 15 тис.грн, решта – від мінімальної до 10 тис.грн
09 Лютого, 2022 р., 09:11
Надзвичайно гострою є проблема працевлаштування осіб, котрі  перебувають на обліку та є клієнтами пробації. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їхній спосіб життя впливає на повсякденні вчинки та  побудову трудової кар’єри.
08 Лютого, 2022 р., 15:31
Власники паспорта громадянина України у вигляді книжечки нерідко задають запитання щодо обов’язкового обміну документа на паспорт нового зразка.