Новини

Особисто звертатись до Пенсійного фонду за довідками для призначення виплат органами соцзахисту не потрібно

Оскільки між Пенсійним фондом та органами соціального захисту населення налагоджена система обміну інформацією, особисто звертатися за довідками для призначення субсидій, пільг та інших соціальних допомог не потрібно. Органи соцзахисту зобов’язані самостійно здійснювати запит до органів Фонду на отримання потрібних документів без залучення громадян. Пенсійна служба у відповідь оперативно надає всі необхідні дані.

15:40 20.09.2018

До уваги роботодавців області та осіб, які здійснюють діяльність без здійснення державної реєстрації

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області переймається проблемами нелегальної зайнятості та низьких заробітних плат працюючих в області, так як від зазначеного залежать не лише надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області для забезпечення пенсійних виплат нинішнім пенсіонерам, а і майбутнє пенсійне забезпечення сьогоднішніх працівників, які працюють уклавши трудовий договір з роботодавцем.

15:38 20.09.2018

До відома роботодавців!

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет - технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

15:32 20.09.2018

Реєстрація безробітних

Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні  проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту відповідно до Постанови КМУ №198 від 20.03.2013р. зі змінами.

15:01 18.09.2018

Пройшли урочисті лінійки, присвячені Всесвітньому Дню Знань

В закладах освіти Селятинської сільської ради ОТГ в понеділок, 3 вересня, пройшли урочисті лінійки, присвячені Всесвітньому Дню Знань – особливому святу, яке завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

08:21 04.09.2018

З Днем Знань

Шановні освітяни, учні, студенти громади!

11:11 01.09.2018

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

Традиційно кожен навчальний рік починається серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

08:08 01.09.2018

Путильська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості на фестивалі

25 та 26 серпня на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір» у Карпатах на горі Томнатик висота якої 1565 метрів, поблизу села Шепіт  Селятинської ОТГ відбувся фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта».

14:06 27.08.2018

Огляд готовності закладів освіти Селятинської ОТГ до нового 2018-2019 навчального року

23 серпня 2018 року проходив огляд готовності закладів освіти  Селятинської сільської ради ОТГ до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період комісією у складі: Полянчука В.К. – голови Селятинської сільської ради ОТГ, Косаря Р.Д. – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, Скидан Л.Д. – в.о. начальника фінансово-економічного відділу, Перепічки С.Л. - спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ,

13:07 27.08.2018