19 Вересня, 2023 р., 15:24
На Буковині підприємці та фізичні особи, які утримують не менше трьох корів мають змогу отримати часткову компенсацію вартості закуплених у поточному році доїльних апаратів вітчизняного виробництва для власного користування.
18 Вересня, 2023 р., 08:56
Під час подання заяви-анкети на оформлення паспорта громадянина України вперше особа подає оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України).
18 Вересня, 2023 р., 08:53
Паспорт  громадянина України у формі ID-картки, строк дії якого закінчився за 30 днів до або після 24 лютого 2022 року, та паспорт громадянина України зразка 1994 року,  до якого в аналогічні терміни не вклеєно актуальне фото по досягненні 25- чи 45-річного віку, в умовах війни є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України і підлягають обміну або вклеюванню нових фото впродовж 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану. Тобто, ці документи дійсні не тільки доки триває воєнний стан, а й протягом місяця після його скасування чи припинення, після чого ID-картку треба буде обміняти, а чергову фотокартку вклеїти у паспорт-книжечку.
13 Вересня, 2023 р., 13:35
Якщо ви потребуєте правничої допомоги — звертайтеся до юристів системи БПД. Ви можете це зробити офлайн або скориставшись дистанційними сервісами системи.
13 Вересня, 2023 р., 13:34
Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці роз’яснює:
13 Вересня, 2023 р., 09:26
Від початку року на Буковині українці зі статусом ВПО відкривають власні справи та розширюють бізнеси. За цей час через урядову програму єРобота «Власна справа» переселенці отримали близько 2 млн гривень на свої проєкти.
13 Вересня, 2023 р., 09:10
Розпочалася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в  місцеві громади.
11 Вересня, 2023 р., 14:19
На території Вижницького району з початку року виникло 60 пожеж внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей.
08 Вересня, 2023 р., 08:29
Сьогодні, 08 вересня 2023 року, Селятинська громада проведе в останню путь воїна Героя, солдата - Миколу Дмитровича Тонієвича ,02.12.1988 року народження.