Увага конкурс!

ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.

10:15 22.04.2019

Представник Пенсійного фонду надав консультації мешканцям віддаленого гірського регіону

Головний спеціаліст Путильського відділу обслуговування громадян Ігор Микитчук провів виїзний прийом для мешканців Селятинської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить десять сіл.

15:22 19.04.2019

Представник Фонду обговорив з податківцями шляхи співпраці у справі стягнення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску

Начальник Путильського відділу обслуговування громадян Іван Каптарь провів нараду з працівниками районного відділу Державної податкової інспекції з питань погашення заборгованості зі сплати ЄСВ фізичними особами-підприємцями.

10:02 18.04.2019

Відбулася зустріч з роботодавцями на тему: «Питання щодо заповнення звітності по застрахованих особах та ведення обліку застрахованих осіб»

На базі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, продовжуючи низку запланованих зустрічей з роботодавцями-страхувальниками на тему «Питання щодо заповнення звітності по застрахованих особах та ведення обліку застрахованих осіб», фахівцями Фонду проведено семінар-навчання з представниками платників єдиного соціального внеску, які використовують працю найманих працівників.

10:01 18.04.2019

XIV Буковинський туристичний ярмарок

13 квітня 2019 року в м.Чернівці на Соборній площі відбувся «XIV Буковинський туристичний ярмарок» в рамках відкриття туристичного сезону 2019, що проводиться з метою популяризації відпочинку в місті Чернівці та на Буковині, зорієнтований на внутрішній і в’їзний туризм та ознайомлення з національним колоритом Буковини.

11:48 15.04.2019

Ми проти зарплат «у конверті», ми – за легальну зайнятість

Флешмоб-акцію під таким гаслом зорганізували у центральній частині столиці Буковини працівники Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області. До заходу, який мав на меті привернути увагу чернівчан до актуального питання трудових відносин, долучилися численні активісти, більшу частину яких становили молоді люди.

09:37 09.04.2019

Представник Пенсійного фонду закликала інспекторів праці до активного вжиття заходів щодо порушників трудового законодавства

Заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець взяла участь у семінарі-навчанні для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад області, зорганізованому  Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

14:36 02.04.2019

Юристи пенсійної служби краю обговорили з представниками виконавчої служби питання стягнення заборгованості до бюджету Фонду

Представники юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області взяли участь у нараді з керівництвом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області. Предметом  обговорення були питання взаємодії пенсійної та виконавчої служб щодо примусового виконання рішень за виконавчими документами Пенсійного фонду.

08:49 02.04.2019

Деклараційна кампанія – 2019: Отримали дохід згідно з договором про довічне утримання, подайте декларацію про доходи

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області звертають увагу, що згідно пп.164.1.1 та пп.164.1.2 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України фізична особа, резидент або нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження з України є платником податку на доходи фізичних.

13:32 01.04.2019