Обережно крижані бурульки!

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.      На дахах можна побачити величезні бурульки, які можуть травмувати людину і місця падіння яких нічим не огороджені.    Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода  необхідно:

15:11 17.02.2020

УРЯД ЗАПУСТИВ ПРОГРАМУ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%» ДЛЯ БІЗНЕСУ

Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток – 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

15:09 17.02.2020

Соціальний проект "Ти можеш все. Можливості безмежні"

Міністерством соціальної політики разом з Громадською організацією “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології України” підписано Меморандум про співпрацю та презентовано соціальний проєкт “Ти можеш все. Можливості безмежні!”.

14:57 17.02.2020

60-річчя КУ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Коли рідна школа святкує свій 60-й день день народження – це привід зібратися разом ! Школа це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Адже тут ми не тільки проводимо значну кількість свого часу, тут ми вчимося, осягаємо знань. Усвідомлюючи важливість цього процесу не можна бути невдячним школі і не називати її другою рідною домівкою.В нашому закладі відбулось святкове дійство з нагоди ювілею школи. Гостей гостинно зустрічав директор школи Олександр Ярославович Михайлюк .Свято пройшло у сімейній дружній атмосфері. Діти школи співали, танцювали, показували гумористичні сценки, дарували школі подарунки..На святі були присутні: голова Селятинської ОТГ Валерій Кузьмович Полянчук, керуючий справами Селятинської ОТГ Сергій Григорович Гайдеєв, голова профкому працівників освіти Шевчук Любов Іллівна, які привітали присутніх та вручили цінні подарунки. Ми щиро вдячні всім!

11:45 15.02.2020

Відбувся жіночий волейбольний турнір з нагоди Дня закоханих.

14 лютого на базі спортивного залу Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О.Зайця відбувся жіночий волейбольний турнір з нагоди Дня закоханих. В змаганнях взяли участь п'ять команд Селятинської ОТГ: "Чорна Пантера" с. Селятин, "Х" с. Селятин, "Руська" с. Руська",  "Плосківчанка" с. Плоска та учениці Селятинського ЗЗСО І ІІІ ступенів с. Селятин. В результаті цікавої, захоплючої боротьби перемогу здобула команда Селятинського ЗЗСО І ІІІ ступенів!!!, друге місце посіла "Плосківчанка" с. Плоска, третє "Чорна Пантера" с. Селятин.

11:43 15.02.2020

Гімназіада 2019/2020 н.р «Волейбол (дівчата)»

12 лютого 2020 року пройшли зональні змагання з волейболу серед дівчат (старшої вікової категорії ) у спортзалі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця.

08:58 14.02.2020

Запустили Інвестиційний атлас надрокористувача

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподіллено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

10:21 13.02.2020

З метою попередження нещасних випадків серед населення

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Путильський РС УДСНС у Чернівецькій області вкотре звертається до громадян Путильщини з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

14:56 11.02.2020